Компанія «ТРАНСВОСТОК» в соціальних мережах
RU UA
marcopololine
Главная » Новини » Домовленості між Україною і Саудівською Аравією про спільний розвиток вантажоперевезень

Домовленості між Україною і Саудівською Аравією про спільний розвиток вантажоперевезень

Домовленості між Україною і Саудівською Аравією про спільний розвиток вантажоперевезень

На засіданні Міжурядової українсько-саудівської комісії з торговельно-економічного співробітництва, що пройшла 5-6 квітня в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія), сторони домовилися і далі розвивати вантажоперевезення між країнами. За підсумками 2016 року, Саудівська Аравія стала найбільшим імпортером українського ячменю - поставки склали $ 279,68 млн. Це 42% від загального обсягу експорту України ячменю. Всього ж товарообіг між країнами в 2016 році склав $ 1,332 млрд, при цьому Україна має позитивне торговельне сальдо - перевезення експортні склали $ 592,92 млн, то час перевезення з Саудівської Аравії в Україну в грошовому еквіваленті рівні $ 139,42 млн. Крім того, сторони обговорили кілька питань співробітництва в транспортній сфері.


Компанія Саудівської Аравії SALIC (Saudi Agricultural & Livestock Investment Company), що володіє агробізнесом в Україні, зацікавлена ​​в будівництві власного портового контейнерного терміналу. Сторони ведуть уточнення «Угоди про морське торгівельне судноплавство з Україною», а поки домовилися розвивати співробітництво в питаннях управління контейнерними терміналами, портовим господарством і навчання моряків.


Підготовка угоди про повітряне сполучення між урядами Саудівської Аравії і України знаходиться на завершальному етапі. Його прийняття дозволить відкрити прямі регулярні пасажирські та вантажні авіаперевезення між Ер-Ріяд і Києвом.

Є ще один важливий аспект співпраці в авіаційній сфері межу країнами - виробництво транспортного літака Ан-132, який нещодавно здійснив перший політ. У цьому проекті Саудівська Аравія виступає основним інвестором і літак розроблявся з тим прицілом, що він буде виконувати авіаперевезення вантажів, перш за все, в кліматичних умовах Арабського півострова.


Саудівська Аравія зацікавлені в налагодженні прямих контактів з українськими підприємствами, які спеціалізуються на випуску залізничного рухомого складу. Крім того, Саудівська Аравія готова співпрацювати з підприємствами, які мають досвід в реалізації проектів в залізничній галузі і виробниками обладнання для залізничної інфраструктури.ТОВ «ТРАНСВОСТОК» є єдиним в Україні авторизованим партнером глобальної логістичної мережі MarcoPoloLine group, яка представлена ​​в 95 країнах світу і має 339 офісів.

Консультуйтеся Безкоштовно! Додаткову інформацію Ви можете отримати за телефоном +38 (044) 481-41-10 або через форму запиту.

Сертифікат ISO
ЗМІНА КЕРІВНИЦТВА КОМПАНІЇ

ЗМІНА КЕРІВНИЦТВА КОМПАНІЇ

ЗМІНА КЕРІВНИЦТВА КОМПАНІЇ
Домовленості між Україною і Саудівською Аравією про спільний розвиток вантажоперевезень

Домовленості між Україною і Саудівською Аравією про спільний розвиток вантажоперевезень

На засіданні Міжурядової українсько-саудівської комісії з торговельно-економічного співробітництва, що пройшла 5-6 квітня в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія), сторони домовилися і далі розвивати вантажоперевезення між країнами.