Компанія «ТРАНСВОСТОК» в соціальних мережах
RU UA
marcopololine

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ ТА ПАРТНЕРІВ

МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ З ТРАНСВОСТОК

ТОВ «ТРАНСВОСТОК» - транспортно-логістичний оператор ринку міжнародних вантажних перевезень. Ключовий напрямок діяльності - організація і сервісний супровід міжнародної доставки вантажів будь-якої складності.


Розвиток діяльності компанії розпочався в 2004 році. Власні представництва у Польщі, Україні, Франції, Росії дозволяють нашим Замовникам у стислі терміни, за оптимізованими тарифами і повним документальним супроводом відправляти / отримувати вантажі як у сполученні в середині Европи, так і між країнами Азії, СНГ, Африки, США.НАША МЕТА - забезпечити Замовнику надійний і в строк спосіб доставки в будь-яку точку світу без обмежень у виборі транспортного засобу,  логістичного ланцюжка і формату вантажоперевезення.Турботливе і дбайливе ставлення дозволяє Замовнику розраховувати на максимально ефективно виконану роботу, оптимізацію фінансових затрат, витрат часу.

Ми стаємо частиною компанії-Замовника, перебираючи на себе виконання всіх функцій з організації, контролю і супроводу вантажоперевезення товарів, експедирування вантажів, забезпечуємо надійність процесу, вирішуємо складні, нестандартні задачі. В результаті - взаємовигідне, довгострокове співробітництво.

ПОСЛУГИ ТА МОЖЛИВОСТІ:Отримайте інформацію щодо вартості і умов перевезення Вашого вантажу через форму запитуНАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • повний комплекс супутніх послуг, пов’язаних з транспортуванням та оформленням вантажів;
 • індивідуальний підхід до кожного Замовника;
 • розгалужена агентська мережа по всьому світу;
 • система бонусів та знижок для постійних клієнтів та в залежності від об’єму  замовлення;
 • багаторічний успішний досвід на міжнародному ринку надання послуг з експедирування вантажів;
 • принцип роботи «БЕЗ ОМЕЖЕНЬ!»: будь-який вид транспорту, будь-який вантаж, будь-який напрямок!


              

    ТОВ «ТРАНСВОСТОК» є єдиним в Україні авторизованим партнером глобальної логістичної мережі       MarcoPoloLine group, яка представлена ​​в 95 країнах світу і має 339 офісів. 

Учасники даної мережі є професіоналами як в сфері доставки усіма існуючими видами транспорту, так і в супутніх, суміжних областях як то складська логістика, митно-брокерське оформлення, страхування вантажів, ризиків, пов'язаних з експедируванням вантажів.

Партнерські відносини з MarcoPoloLine дозволяють нам оперативно і на умовах привабливих тарифів організувати, контролювати і доставляти вчасно вантаж будь-якої складності.МИ ГАРАНТУЄМО:

 • мінімізацію комерційних та митних ризиків;
 • оптимізовані шляхи транспортування;
 • оперативні комунікації на всіх етапах виконання замовлення;
 • супроводження вантажів, моніторинг руху транспорта протягом всього маршруту;
 • професійний підхід до вирішення задач будь-якої складності.

Фахівці "ТРАНСВОСТОК", володіючи успішним, більш ніж 10-ти річним досвідом доставки вантажів у таких сферах як промислове машинобудування, інформаційні технології і засоби зв'язку, фармацевтика та біотехнології, агропромисловий комплекс, готові в стислі терміни розробити логістичну схему доставки вантажу будь-якого виду, враховуючи як технічні, так і фінансові й часові чинники.Професіоналізм команди «ТРАНСВОСТОК» відповідає високим стандартам якості надання експедиторських послуг, транспортної логістики, що підтверджується сертифікатом і відповідає вимогам ISO 9001: 2009.У нас розроблена і впроваджена система екологічного менеджменту за стандартами ISO 14001: 2006.


Кращим підтвердженням наших компетенцій у сфері міжнародних перевезень, успішного досвіду роботи є рекомендації провідних галузевих (європейських, міжнародних) компаній, які ми готові надати на запит Замовника.Безкоштовна консультація щодо міжнародної доставки / перевезення вантажупослуг з оформлення на митниці через форму запиту 

Ми завжди відкриті до діалогу і незмінно пропонуємо співпрацю на взаємовигідній основі!

Сертифікат ISO
ЗМІНА КЕРІВНИЦТВА КОМПАНІЇ

ЗМІНА КЕРІВНИЦТВА КОМПАНІЇ

ЗМІНА КЕРІВНИЦТВА КОМПАНІЇ
Домовленості між Україною і Саудівською Аравією про спільний розвиток вантажоперевезень

Домовленості між Україною і Саудівською Аравією про спільний розвиток вантажоперевезень

На засіданні Міжурядової українсько-саудівської комісії з торговельно-економічного співробітництва, що пройшла 5-6 квітня в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія), сторони домовилися і далі розвивати вантажоперевезення між країнами.