Компанія «ТРАНСВОСТОК» в соціальних мережах
RU UA
marcopololine
Главная » Новини » Презентація інноваційного електрокара від Tesla

Презентація інноваційного електрокара від Tesla

Презентація інноваційного електрокара від Tesla

Як було озвучено головою ради директорів компанії Tesla, Ілоном Маском, щодо довгострокової стратегії розвитку, в цьому році відбудеться презентація електричної вантажівки, яка, імовірно, матиме назву Model T.


Робота над вантажівкою кипить, хоча головне завдання зараз - все ж вчасно запустити у виробництво недорогий електричний седан Model 3, поки оформивші на нього заявки клієнти не передумали робити покупку. Проте робота йде за планом - керує нею спеціально найнятий для цієї справи Джером Жилень, колишній топ-менеджер американської компанії Freightliner Trucks. Головна ілюстрація - не офіційний тізер, а рендер від студії Peisert Design, яка спробувала вгадати, яким буде сідельний тягач марки Tesla. Поки що нічого не відомо і про технічну начинку вантажівки, але ясно, що для забезпечення прийнятної дальності ходу на одній зарядці потрібно дуже велика батарея, при цьому Маск обіцяв, що з економічної точки зору тягач Tesla буде набагато ефективнішим, ніж аналоги з традиційною силовою установкою .


Головним конкурентом для Tesla Model T може стати  проект іншої американської стартап-компанії, Nikola Motor - 1000-сильна воднева вантажівка Nikola One, презентація прототипу якої пройшла в грудні 2016 року. Нагадаємо, що її автори планують добувати водень з води за допомогою сонячних електростанцій, потім використовувати його в силовій установці на паливних елементах вантажівки і запасати вироблену енергію в бортовий АКБ ємністю 320 кВт · год. Купувати цю батарею фірма планує у Тесли. У світлі появи в лінійці Tesla власної вантажівки, подібна батарейна залежність, швидше за все, поповнить ряди скептиків, які вважають, що проект Nikola Motor - це цілковитий сюрреалізм і утопія. До слова, чимало і тих, хто дає аналогічне визначення всієї діяльності Ілона Маска.


У грудні Ілон Маск увійшов до складу консультаційної ради з інноваційного підприємництва при новому президенті США Дональді Трампі, але вже в контрах з ним в зв'язку з гучним указом про обмеження міграції.Довідка: Tesla (раніше Tesla Motors) - американська компанія з Кремнієвої долини, орієнтована на виробництво електромобілів і рішень для зберігання електричної енергії. Названа на честь всесвітньо відомого електротехніка і фізика Ніколо Тесли.


ТОВ «ТРАНСВОСТОК», маючи успішний, більш ніж 10-річний досвід роботи на міжнародному ринку перевезень, розгалужену агентську мережу, гарантує високий рівень сервісу, індивідуальний підхід і надійність як своїм постійним, так і потенційним клієнтам незалежно від географії та обсягу замовлення.

Отримайте безкоштовну консультацію через форму запиту або по телефону: +38 (044) 481-41 -...

Сертифікат ISO
ЗМІНА КЕРІВНИЦТВА КОМПАНІЇ

ЗМІНА КЕРІВНИЦТВА КОМПАНІЇ

ЗМІНА КЕРІВНИЦТВА КОМПАНІЇ
Домовленості між Україною і Саудівською Аравією про спільний розвиток вантажоперевезень

Домовленості між Україною і Саудівською Аравією про спільний розвиток вантажоперевезень

На засіданні Міжурядової українсько-саудівської комісії з торговельно-економічного співробітництва, що пройшла 5-6 квітня в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія), сторони домовилися і далі розвивати вантажоперевезення між країнами.