Компанія «ТРАНСВОСТОК» в соціальних мережах
RU UA
marcopololine
Главная » Новини » Проект Угоди про розвиток маршруту Перська затока - Чорне море переданий Іраном Україні

Проект Угоди про розвиток маршруту Перська затока - Чорне море переданий Іраном Україні

Проект Угоди про розвиток маршруту Перська затока - Чорне море переданий Іраном Україні

Іранські представники Міжурядової українсько-іранської спільної комісії з економічного та торговельного співробітництва передали українським колегам проект Угоди про розвиток транспортного маршруту Перська затока - Чорне море і запросили Україну до участі в цьому транспортному коридорі.

Засідання Комісії відбулося 9-10 березня поточного року.

За підсумками проведених переговорів також було погоджено Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці між портами для підписання на рівні портових адміністрацій України та Ірану найближчим часом.

Сторони в черговий раз констатували взаємну зацікавленість у розвитку мультимодальних перевезень між Європою і Азією транзитом по територіях України та Ісламської Республіки Іран, а також обговорили перспективи і технічні деталі подальшої спільної роботи по організації і розвитку перевезень за маршрутом Перська затока - Чорне море - Балтійське море.

Іранська сторона запросила українські підприємства до реалізації проектів з розвитку та модернізації транспортної інфраструктури на території Ірану - в першу чергу, мова йде про будівництво залізничної інфраструктури та постачання рухомого складу пасажирського транспорту.


ТОВ «ТРАНСВОСТОК», тісно співпрацюючи з судноплавними лініями, маючи налагоджену агентську мережу, забезпечує своїм Клієнтам.

Проконсультуйтеся Безкоштовно у логіста департаменту морських контейнерних перевезень ТРАНСВОСТОК по телефону або отримаєте комерційна пропозиція на доставку Вашого вантажу, відправивши он-лайн повідомлення через форму запиту на нашому сайті.

Сертифікат ISO
НОВИНИ
Домовленості між Україною і Саудівською Аравією про спільний розвиток вантажоперевезень

Домовленості між Україною і Саудівською Аравією про спільний розвиток вантажоперевезень

На засіданні Міжурядової українсько-саудівської комісії з торговельно-економічного співробітництва, що пройшла 5-6 квітня в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія), сторони домовилися і далі розвивати вантажоперевезення між країнами.
Презентація інноваційного електрокара від Tesla

Презентація інноваційного електрокара від Tesla

Як було озвучено головою ради директорів компанії Tesla, Ілоном Маском, щодо довгострокової стратегії розвитку, в цьому році відбудеться презентація електричної вантажівки, яка, імовірно, матиме назву Model T.