Компанія «ТРАНСВОСТОК» в соціальних мережах
RU UA EN
Головна » Кар'єра

Робота в ТРАНСВОСТОК, Україна

Кар'єра
ТОВ "ТРАНСВОСТОК" - постачальник міжнародних транспортно-логістичних послуг, що динамічно розвиває свою представленість в країнах Європи та Азії надає практично необмежені можливості, як для старту успішної кар'єри, так і для набуття нового досвіду, досягнення професійних, особистих цілей.


Що таке логістика? Логістика - це рух ... Рух - це життя!Ми пропонуємо роботу з постійним розвитком, рухом, пізнанням нового і розширенням свого кругозору і мислення.

Для нас кожен співробітник - індивідуальність і генератор ідей! Саме співробітники є запорукою успіху і процвітання нашої компанії. Саме співробітники розвивають і роблять її величезним злагодженим механізмом.

Ми шукаємо цілеспрямованих, з чіткою життєвою позицією і позитивним мисленням людей, які будуть готові розвивати компанію разом з нами!

У свою чергу ми зробимо все для Вашого стабільного сьогодення і майбуття:

  • з першого робочого дня ми бачимо в Вас члена команди;
  • ми готові індивідуально навчати і розвивати Ваші таланти і професійні компетенції;
  • ділитися міжнародним досвідом ведення бізнесу;
  • покладати на Вас відповідальні, цікаві завдання;
  • заохочувати і винагороджувати за досягнуті результати.Якщо Ви бачите себе частиною нашої команди і готові реалізовувати себе, досягаючи нових висот у своєму професійному розвитку, чекаємо на Ваше резюме за адресою hr@t-vostok.com.Ми завжди готові розглянути резюме професйно освідчених, цілеспрямованих, зі здоровими амбіціями кандидатів.

Надсилайте резюме і ми обовязково надамо Вам відповідь! 

АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ ТРАНСВОСТОК В УКРАЇНІ:

1. Менеджер з продажу послуг.

2. Логіст, департамент міжнародних вантажних автоперевезень.

3. Менеджер по роботі з постійними Клієнтами (Key account manager).

    

Сертифікат ISO
НОВИНИ