Компанія «ТРАНСВОСТОК» в соціальних мережах
RU UA EN
Головна » Послуги » Негабаритні вантажі

Міжнародні перевезення негабариту

Негабаритні вантажі

Доставка негабаритних вантажів будь-якої складності


З самого початку своєї діяльності фахівці компанії були орієнтовані на вирішення логістичних завдань підвищеної складності.
Серед них - міжнародна доставка негабаритних вантажів.

На сьогоднішній день в загальному обсязі перевезень, що здійснюються компанією, доставка негабаритних вантажів займає близько 35%.
Величезний досвід роботи з даним видом вантажів ми отримали у співпраці з компаніями, що проектувати і здійснюють будівництво, обслуговування захисного конфайнмента на Чорнобильській АЕС.

Починаючи з 2008 року, тільки в рамках даного проекту ми зробили більше 750 перевезень негабаритних вантажів з Іспанії, Італії, Франції, Німеччини, Голландії, Бельгії, Польщі, США. Наше успішне взаємовигідне співробітництво триває.
Організація, супровід і оформлення перевезення негабаритних вантажів вимагає високої кваліфікації фахівців.

Виходячи з параметрів вантажу (подільний, неподільний вантажі, габарити, особливі умови), логісти "ТРАНСВОСТОК" підбирають і пропонують Клієнту варіанти:

  • оптимальний вид транспортування,
  • оптимальну кількість транспортних засобів, задіяних в процесі доставки,
  • економічно вигідні або найкоротші маршрути,
  •  контролюють кожен етап перевезення вантажу: вантажно-розвантажувальні роботи, зберігання при необхідності, оформлення супровідної документації, проходження митних постів.Отримайте безкоштовну консультацію і розрахунок вартості перевезення Вашого вантажу у фахівця "ТРАНСВОСТОК", заповнивши форму запиту на нашому сайтіНа сьогодняшный день ми маємо вагомий досвід у міжнародних перевезеннях таких видів негабаритних вантажів як:

  • будівельна спец.техніка: гусеничні, колісні крани, бурові установки, екскаватори, бульдозери:
 

  • перевезення сільськогосподарської техніки та промислового обладнання:
  •  міжнародне перевезення легкових, вантажних автомобілів, морського, водного транспорту:
  •  перевезення негабаритних великовагових подільних, неподільних металоконструкцій:
 

  • перевезення необробленого лісу, модульних будівель, басейнів:

Під час обробки заявок на міжнародні перевезення негабаритного вантажу фахівці "ТРАНСВОСТОК" ретельно вивчають параметри вантажу, підбирають найбільш економічно вигідний (-і) для перевезення транспортний засіб, пропонують способи кріплення, планують вантажно-розвантажувальні роботи (підбирають необхідне технічне спорядження, спец.техніку, розраховують час на виконання робіт).

На даному етапі важливо знати фізичні характеристики вантажу, його упаковку, можливість штабелювати, перевертати тощо.

Після розробки схеми вантажоперевезення негабариту (вантажно-розвантажувальні роботи, транспортування, супровід, оформлення транспортної документації) фахівці "ТРАНСВОСТОК" узгоджують з Клієнтом проект перевезення і графік робіт по всьому ланцюжку.

У випадках, коли у Клієнта є вже готова відпрацьована схема перевезення, що задовольняє потребам і умовам, логісти "ТРАНСВОСТОК", ретельно вивчають розроблену документацію, підтверджують її реалізацію та/або пропонують оптимізувати процес.

В процесі реалізації процесу перевезення негабариту менеджер проекту протягом 24-х годин на зв'язку з Клієнтом і з субпідрядниками, якщо такі задіяні.Безкоштовно розрахувати вартість перевезення негабаритного вантажу Ви можете через форму запиту на нашому сайті.ПРЕЗЕНТАЦІЯ МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕГАБАРИТНИХ ВАНТАЖІВ. ПРИКЛАДИ РОБІТ


За Вашим запитом будемо раді надати рекомендаційні листи від наших Клієнтів.

Міжнародні перевезення негабаритного вантажу з ТРАНСВОСТОК.

Сертифікат ISO
НОВИНИ