Компанія «ТРАНСВОСТОК» в соціальних мережах
RU UA EN
Головна » Послуги » Мультимодальні перевезення

Мультимодальні перевезення

Мультимодальні перевезення

КОМБІНОВАНІ (ЗМІШАШАНІ) ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Для мультимодальних перевезень використовується декілька видів транспорту. В процесі їх організації Замовник співпрацює з декількома транспортними компаніями, використовує для оплати різні тарифні ставки, а для транспортування – співвідносну кількість транспортних документів.ІНТЕРМОДАЛЬНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ

Також передбачають використання декількох видів транспорту, але керування процесом є централізованим. Основні переваги інтермодальних перевезень – оформлення договірних відносин лише з однією компанію, що забезпечує і контролює весь ланцюг транспортування вантажу, таким чином гарантує більш якісну і надійну доставку.Комбіновані (змішані) перевезення характеризуються досить ємним процесом організації, оскільки вимагають узгодження термінів відправки і прибуття вантажу серед задіяних в доставці учасників, чіткої координації дій всіх транспортних агентів.

З урахуванням усіх складових процесу мультимодальних перевезень вантажів ТОВ «ТРАНСВОСТОК» бере на себе відповідальність і за якість сюрвеєрського сервісу, за процеси перестафіровки транзитних вантажів на складах класу «А» з залізничних вагонів / автотранспорту в контейнери для подальшої відправки морським шляхом / зворотних операцій і т.ін.

Володіючи необхідними логістичними інструментами, налагодженими зв’язками по всьому ланцюжку, спеціалісти комапанії організовують змішані  перевезення будь-якої складності та гарантують незмінно високу якість надаваних послуг та цілісність вантажу.

В процесі розробки мультимодальних перевезень ми враховуємо всі складові процесу:

  • специфіку транспорту та вантажів;
  • необхідність оптимізації транспортного шляху;
  • оформлення митно-пропускної документації на перевезення;
  • страхування ризиків, інтересів майнового характеру, відповідальність перед третіми особами.Отримайте детальну інформацію щодо варіантів та вартості доставки Вашого вантажу у наших спеціалістівМіжнародні перевезення.

Сертифікат ISO
НОВИНИ