Компанія «ТРАНСВОСТОК» в соціальних мережах
RU UA EN
Головна » Новини » В Україні збираються ввести плату для вантажівок за використання автомобільних доріг

В Україні збираються ввести плату для вантажівок за використання автомобільних доріг

В Україні збираються ввести плату для вантажівок за використання автомобільних доріг

На YouTube-каналі Кабінету Міністрів України опубліковано повідомлення, в якому пропонується встановити оплату за проїзд автодорогами державного значення вантажівками вагою понад 12 тонн. Відповідні законопроекти, підготовлені Міністерством інфраструктури, без обговорення підтримали на засіданні Кабінету міністрів 22 вересня.

 Для вантажівок вагою понад 12 тонн пропонується встановити оплату за користування дорогами загального користування. Кошти будуть консолідуватися в державному дорожньому фонді. Ці гроші повинні стати додатковим ресурсом для створення якісно нової інфраструктури в країні.

Надходження до бюджету можуть скласти до 9 млрд гривень в залежності від середнього тарифу (1-3 грн / км) і протяжності доріг, на яких стягується плата. Також планують ввести систему контролю руху по транспортним засобам за допомогою мітки радіочастотної ідентифікації і ввести електронну систему оплати за користування дорогами.

У липні цього року Міністерство інфраструктури України пояснювало, що за проїзд по автодорогах, побудованим на умовах державно-приватного партнерства, не треба буде платити і запевняло, що дороги «Великого будівництва» ніколи не стануть платними.

Сертифікат ISO
НОВИНИ