Компанія «ТРАНСВОСТОК» в соціальних мережах
RU UA EN
Головна » Новини » Спрощення працевлаштування у Польщі для іноземців

Спрощення працевлаштування у Польщі для іноземців

Спрощення працевлаштування у Польщі для іноземців

Рада міністрів Польщі 19 жовтня ухвалила проект поправок до закону про іноземців. Пропоновані зміни спрощують видачу дозволів на тимчасове проживання і роботу для громадян інших держав. Завдяки цьому роботодавці зможуть ефективніше заповнювати наявні вакансії. Для логістів це означає, що буде простіше, наприклад, оформити на роботу водія-іноземця.

Кризова ситуація з поставками палива в Британії виникла якраз через брак водіїв для доставки від терміналів зберігання до заправних станцій. Ведуться переговори.

Бельгійський уряд, враховую ситуацію в Британії, провів переговори між профспілками водіїв вантажівок і роботодавцями, які закінчилися підписанням соціальної угоди, що передбачає збільшення зарплати та інші зміни в транспортній галузі.

Що зміниться в Польщі після вступу змін в силу?

Щоб отримати дозвіл на тимчасове проживання і роботу в Польщі, не потрібно буде мати гарантоване місце проживання і стабільне джерело доходу. Замість цього вводиться інша вимога - іноземні громадяни повинні отримувати заробітну плату не нижчу за мінімальну.

Розширено перелік обставин, які не потребують зміни дозволу на тимчасове проживання і роботу.

Отримання дозволів буде прискорено, якщо іноземець збирається працювати в організаціях, що мають особливе стратегічне значення для польської економіки.

Зміни також торкнуться видачі декларацій про доручення роботи іноземцеві. Термін дозволеної роботи збільшиться до 24 місяців.

Вводяться спрощення при подачі заяви на отримання Карти поляка, а також спеціальний тимчасовий регламент, який полегшить процедуру видачі дозволу на тимчасове проживання і роботу у справах, відкритим до 1 січня 2021 року.

Ці положення Закону вступають в силу через 14 днів після їх публікації в «Законодавчих віснику».

Сертифікат ISO
НОВИНИ