Компанія «ТРАНСВОСТОК» в соціальних мережах
RU UA EN
Главная » Новини » Польща відмінила жорсткі вимоги тестування на COVID-19 для водіїв вантажівок

Польща відмінила жорсткі вимоги тестування на COVID-19 для водіїв вантажівок

Польща відмінила жорсткі вимоги тестування  на COVID-19 для водіїв вантажівок

За повідомленням прес-служби Асоціації міжнародних автомобільних перевізників Польщі (ZMPD), рішенням Уряду після консультацій ZMPD з міністерством інфраструктури було підписано ухвалу, що звільняє водіїв, які в'їжджають до Польщі зі сходу, від надання негативних тестів на COVID-19.

Згідно з повідомленням, 16 грудня президент ZMPD Ян Бучек провів зустріч із міністром інфраструктури Анджеєм Адамчиком. Міністр запевнив, що прем'єр-міністр Матеуш Моравецький негайно підпише відповідну ухвалу, що звільняє водіїв, які в'їжджають до Польщі зі сходу, від проходження тестів.

В результаті було опубліковано Постанову Ради Міністрів від 16 грудня 2021 року, що вносить зміни до Положення про встановлення певних обмежень, наказів та заборон у зв'язку з епідемією (Законодавчий вісник 2021 р., п. 2330), згідно з якими водії, що здійснюють міжнародні перевезення, що перетинають зовнішні кордони ЄС під час в'їзду до Польщі, звільняються від обов'язку надавати негативні випробування на SARS-Cov-2.

Вищезазначена постанова набула чинності з дати опублікування.

Також було заявлено, що після набуття чинності новою ухвалою відправлені на карантин водії будуть звільнені від неї.

Тому з 00:00 17 грудня зобов'язання надавати негативний тест на SARS-Cov-2 для далекобійників, які прибувають до Польщі з України, Білорусі та РФ, скасовано. Обмеження для інших осіб, які в'їжджають до Польщі, залишаються чинними.

Сертифікат ISO
НОВИНИ