Компанія «ТРАНСВОСТОК» в соціальних мережах
RU UA EN
Головна » Послуги » Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Розмитнення в Україні, акредитація юридичних осіб

Оформлення вантажів на митниці в Києві від 2 500 гривень.

Для юридичних, фізичних осіб, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність.

Вантажі, що прямують маршрутом збірних ліній "ТРАНСВОСТОК" з Європи в Україну, оформлюємо на митниці в Києві, вартість
від 2000 грн. за 7 кодів товару/продукції.

Без вихідних*. 7 днів на тиждень. Від 3-х годин на обробку Вашої заявки до декларування вантажу на митниці.

* Митне оформлення на посту "Вишневе".

   На інших ТП оформляємо згідно з графіком роботи: робочі дні - понеділок - п'ятниця. 

Подробиці про приорітетні напрямки перевезень збірних вантажів на сторінці нашого сайту "КОНСОЛІДОВАНІ ВАНТАЖІ З ЄВРОПИ"

Митні брокери "ТРАНСВОСТОК" проконсультують і допоможуть в оформленні сертифікату EUR.1 (ЄВРО.1), який набрав чинності 01.01.2016. Даний сертифікат дозволяє ввозити товари / продукцію в Україну на пільгових умовах, в деяких випадках з нульовим митом. Розмір пільгового тарифу залежить від коду товару, який визначається згідно з Українським класифікатором товарів ЗЕД.

Надсилайте своє запитання он-лайн через форму запита на нашому сайті або на і-мейл: office@t-vostok.com

Детальний опис про порядок і правила оформлення сертифікату EUR.1 (ЄВРО.1) та зразок заповненого сертифікату на тематичній сторінці нашого сайту.Для «ТРАНСВОСТОК» митне оформлення вантажів є одним з основних напрямків професійної діяльності.

Послуги з розмитнення та оформлення надаємо як самостійний вид робіт, так і в рамках комплексу у процесі міжнародних вантажних перевезень.

Протягом 3-х годин після Вашого запиту ми запропонуємо варіанти оформлення вже готових рішень перевезення, або, грунтуючись на особливостях Вашого вантажу, вимог і побажань, розробимо індивідуальний проект і надамо його на розгляд  в наступні 24 години.

В Україні аутсорсинг процесів ЗЕД тільки набуває популярності на відміну від країн Європи, США, де даний вид послуг є досить затребуваним. З кожним роком зростає кількість підприємств, що залучають спеціализовані транспортно - логістичні компанії до виконання обов'язків з перевезення вантажів і оформлення супровідної документації. Аутсорсинг даного виду послуг стає економічно вигідним і доцільним.

Наприклад:

У Вашій компанії перевзення мають сезонний характер, відсутній власний відділ міжнародної логістики, транспортні засоби чи маршрут доставки вантажу потребує задіяння декількох видів транспорту, перетину декількох країн і в кожній потрібно зробити митне оформлення в таких випадках доцільно і дешевше звернутись до профессіоналів. Безсумнівно, отримання даних послуг у транспортно-логістичній компанії, що спеціалізується на імпортно-експортних операціях, дозволить оптимізувати терміни доставки, знизити фінансові ризики, позбутися рутинної роботи.Отримайте Безкоштовну консультацію через форму запита.оформление груза на таможнерастаможка груза митний брокерМи пропонуємо готові / розробляємо індивідуальні логістичні ланцюжки доставки вантажу, оформлюємо всі види необхідної супровідної документації.

Митні брокери компанії надають безкоштовні попередні консультації щодо акредитації на митниці, оформленння ВМД (вантажних митних декларацій) в Україні, митного оформлення імпорту в суворій відповідності до чинного законодавства, яке раз у раз зазнає змін.

Департаменти міжнародної автодоставки вантажів, морських перевезень, авіа, перевезень залізницею розроблять для Вас індивідуальну логістичну схему, використовуючи один або декілька транспортних засобів ( мультимодальні, інтермодальні перевезення ).Контролювати процес Ви можете у будь-який зручний час. Для Клієнтів ми на зв'язку 24/7.   

Надаємо комплексні і окремі послуги з митно - брокерського обслуговування:

  • попереднє консультування з питань митного законодавства, практичних питань митного оформлення і ЗЕД;
  • оформлення всіх видів транспортно - супровідної документації;
  • визначення кодів УКТ ЗЕД;
  • розрахунок і нарахування митних платежів;
  • аналіз і мінімізація митної вартості;
  • оформлення і документальний супровід операцій з імпорту - експорту;
  • акредитація (реєстрація, облік) юридичних, фізичних осіб на митницях України;
  • митне оформлення в службах експрес-доставки;
  • оформлення дозвільної документації в усіх контролюючих органах (нетарифне регулювання);
  • вирішення нестандартних ситуацій щодо відправки за кордон.Розмитнення / очищення та оформлення вантажів безперечно потребує спеціальних знань, навичок, періодичного підтвердження компетенцій. Митні брокери компанії "ТРАНСВОСТОК"  щоразу згідно чинного законодавства і вимогам ДМСУ (Державна митна служба України)  успішно проходять атестацію, відвідують семінари, тренінги. КваліфікаційнІ посвідчення кожного свідчить про високий рівень їх обізнаності у справі митного оформлення вантажів будь-якої складності і діючого законодавчого регламенту.Гарантуємо якісно виконані роботи в домовлені терміни по таким напрямкам як: митне оформлення, вантажні перевезення та інші. Наші митні брокери завжди готові виїхати на безкоштовну консультацію до Замовника, на оформлення вантажу, оцінки його схоронності.Звертайтесь за інформацією щодо вартості розмитнення Вашого вантажу через форму запитаКращим підтвердженням професіоналізму і рівня задоволенності митно-брокерським обслуговуванням спеціалістів "ТРАНСВОСТОК" є рекомендаційні листи, які за вимогою Клієнта, ми радо надішлемо.

 

Сертифікат ISO
НОВИНИ